جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

سريع ترين و كندترين هاي اينترنت در دنيا

  سريع ترين و كندترين هاي اينترنت در دنيا

  هفته ي گذشته گرافيك اطلاعاتي بسيار زيبا به نقل از Akamai منتشر شد كه سرعت دانلود در مناطق مختلف دنيا را نشان مي داد.


  همانطور كه مشاهده مي كنيد، پر سرعت ترين اينترنت به ترتيب از آن كاربران كشورهاي كره جنوبي، هنگ كنگ و ژاپن است. در اين تصوير، بر حسب حروف الفبا پرسرعت ترين هاي هر منطقه نيز ليست شده اند…

  در قاره ي اروپا، بالاترين ميانگين سرعت، با ۶۱۸۱ كيلوبيت بر ثانيه، متعلق به سوئد است. پس از سوئد، هلند با ۵۹۹۲ و جمهوري چك با ۵۴۸۲ كيلوبيت بر ثانيه داراي بالاترين ميانگين سرعت هستند.

  در آمريكاي شمالي نيز كانادا با ميانگين سرعت، ۴۷۹۶ كيلوبيت از آمريكا با ۴۶۸۴ كيلوبيت بر ثانيه برتري دارد.

  در خاورميانه نيز بهترين ميانگين سرعت متعلق به سوريه با ۳۰۳۴ كيلوبيت و بدترين نيز متعلق به سودان با ۳۸۳ كيلوبيت بر ثانيه است.

  در آمريكاي لاتين، شيلي با ۲۲۰۲ كيلوبيت و ونزوئلا نيز با ۷۰۵ كيلوبيت بر ثانيه بهترين و بدترين ميانگين هاي سرعت اينترنتي را دارند.

  در آسيا - اقيانوسيه اما اوضاع اينترنت و كاربرانش رويايي سپري مي شود. كره جنوبي با ۱۲۰۲۱، هنگ كنگ با ۹۰۱۰ و ژاپن نيز با ۷۸۶۳ كيلوبيت بر ثانيه بهترين ميانگين هاي اين منطقه و البته دنيا را دارند.

  طبق آماري كه Speedtest.net از ميليون ها تست ماهيانه كاربرانش جمع آوري مي كند، ايران ۱۷۶ مين كشور از لحاظ سرعت بالاي دانلود است. پايين تر از ايران تنها ۸ كشور ديگر ديده مي شوند؛ جمهوري مالاوي، جزيره ي موريس، جمهوري وانواتو، كامرون، بوليوي، نپال، زيمباوه و زامبيا.
  این مطلب تا کنون 46 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 6 تير 1391
  منبع
  برچسب ها : كيلوبيت ,سرعت ,ميانگين ,ثانيه ,دنيا ,اينترنت ,بهترين ميانگين ,ثانيه بهترين ,ميانگين سرعت ,ميانگين سرعت، ,بالاترين ميانگين ,
  سريع ترين و كندترين هاي اينترنت در دنيا

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز جمعه 8 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر